Cyberman ailesi olarak büyük başarılara imza atmayı bir alışkanlık haline getirmiş durumdayız. Çünkü dijital pazarlamada performansı her zaman ön planda tutan bir ekibe sahibiz. Gerçekleştirdiğimiz tüm dijital pazarlama projelerinde düşük maliyetle yüksek performans sağlamayı, her zaman daha fazla kar elde etmeyi amaçlarız. Optimizasyon formüllerimizi tasarlamak ve uygulamak kolay değil, kabul ediyoruz. Zaten başarımızı da bu alandaki ileri düzey optimizasyon formüllerimize ve kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak minimum maliyetle maksimum gelir elde etmeye odaklamamıza borçluyuz.

2000li yıllardan bu güne dünya pazarlamada internet teknolojisi ile birlikte pazarlamaya bir çok değişiklikler geldi. Teknolojinin değişmesi ile artan internet bant genişlikleri ve global dünyada yaygınlaşan mobil teknoloji, yaşayış şeklimizle birlikte satın alma geleneklerini tamamen değiştirdi. Dijital pazarlama, kurumsal firmaların veya bireysel işletmelerin global pazar markalarının dijital dünyada pazarlama sürecine denir. Dünyada gelişmeye müsait pazarlama şeklidir. Dünyada bilindik pazarlama araçları olan Gazete, Radyo, televizyon, dergiler ve diğer fiziksel araçların aksine dijital yöntemler interaktif olarak adlandırılırken bu yöntemleri tüketici ile iletişim halinde olan dijital pazarlama şekli gün be gün daha yenilikçi yaklaşımlarla gücünü korumakta ve dahada güçlü durmaktadır.

Dijital pazarlama adı altında; Basın, Radyo, Televizyon ve diğerleri gibi artık geleneksel olarak adlandırabileceğimiz pazarlama kanallarına daha uzak duran yöntem artık internet dünyasında mobil dünyasıda eklenince, daha interaktif ortamlar kullanır. Aynı zamanda dijital pazarlama, online pazarlama, e-marketing gibi doğrudan müşteri etkileşimli kampanya ve web üzerinden pazarlama şekilleri çeşitli şekilde isimlendirilirr. Dijital pazarlama dendiğinde kategorilere ayrırabileceğiniz doğrudan hedef kitlenize doğru yerde, doğru kriterlerle ve doğru zamanda direk etkileşim kurmak için kurulmuştur; yani internette dijital pazarlama kullanacağınız kitlenin yaş cinsiyet ve ihtiyaçlarına göre seçebilmektesiniz.

Google AdWords Yönetimi

Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO )

Sosyal Medya Reklamları

E-Mail Pazarlama

Affiliate Pazarlama

Medya Planlama

Analiz ve Dönüşüm Optimizasyonu