Banner

Banner, dijital medyanın olmazsa olmaz enstrümanlarından olarak web sitelerinin içine yerleştirilen reklam panolarıdır. Açık hava reklamcılığının dijital ortama taşınmış hali diyebiliriz. Bannerler sizin web sitenizden ayrı bir şeydir. Sizin maraknızın web sitenizin dışında, fakat sizin hedef kitlenizin yoğun olduğu bir müşteri kitlesi veya izleyicisi bulunan bir başka web siteye ücret karşılığı sizin sitenizin reklam penceresinin ve bazı durumlarda yyönlendirilmesinin yerleştirilmesidir aslında.
Böylece o siteye giren herkes sizin reklamınızı görmüş oluyor ve ilgi duyan kişi web sitenizin bannerına tıkladığında ekranda sizin web siteniz açılıyor. Tabi bu bannerı yerleştirmek için ödenecek ücret miktarı o siteye olan ziyaretçi sayısıyla ilgilidir. Ziyaretçi sayısıda sayaçlarla takip edilebilir. Her sitede yoğunluk farklıdır. Hatta zaman dilimlerinde bile bu değişkenlik gösterir. Bu noktada banner tasarımının hangi sitede yer alacağı önem teşkil eder. Biz silzere bu konuda da doğru tavsiyeler gerçekleştiriyoruz. Dikkat çekici banner tasarımlarımız ile bannerlarınızı sadece görünmesi değil tıklanmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda, sizin web siteniz izleyici portföyüne ilgi duyan varsa, siz de web sitenize reklam panosu alarak para kazanabilirsiniz.

Banner yapımında en önemli husus neredeyse standart haline gelmiş olan ölçülendirmedir. Her site kendine uygun bir formatta banner yapısına sahip olabilir.

Banner tasarımı dijital reklamlarınızın en doğru kitleye ulaşmasında önemli bir noktadır. Amacımız sadece tıklatma kazandırmak değil, tıklatmanın dışında bütün hizmetlerimizde olduğu gibi dönüşüm sağlamak ve bunun sonucunda gerçekleşecek operaqsyonlarla karlılığınızı artırmaktır. Bu dönüşüm için bizler banner desteğini markanız için doğru hedef kitlenin dikkatini çekerek yapmaktayız.

Tasarladığımız Bazı banner türleri
1. Skyscraper 120×600
2. Wide Skyscraper 160×600
3. Rectangle 180×150
4. Medium Rectangle 300×250
5. Large Rectangle 336×280
6. Vertical Rectangle 240×400
7. Square pop-up 250×250

Çay Sevenler

Tıklayın

Kahve Sevenler

Tıklayın