E-Bülten

E-bülten, işletmenize ve markanıza ait olan web sitenizin geliştirdiği, sahip olduğu yenilikleri, gelişmeleri, ürünleri mail yolu ile hedef kitleye bildirim sistemidir. Bu şekilde markanız için her yenilikte daha fazla kişiye ulaşım sağlayarak, daha fazla kişinin gelişmelerden, yeniliklerden veya fırsatlardan haberdar olmasını sağlarsınız. Bu şekilde daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. E-bülten sistemini isteyen şirketler rahatlıkla kullanarak bu şekilde istedikleri gibi müşterilerine veya müşteri potansiyeli olan kişilere ulaştırabilirler. Bu sistemin kullanılması için bu konuda oluşturulan bülten sayesinde hem sitelerde hem de bloglarda aynı şekilde bilgilendirme işlemi yapılabilir. Biz en doğru hedef kitleye en etkili e-bülten oluşturulması ve ulaştırılması konusunda markanıza profesyonel destek sağlıyoruz.  Bu konuda yardım alarak daha etkili sonuçlar alacak şekilde işlemlerinizi yapabilir ve istediğiniz gibi sonuç alınmasını sağlayabilirsiniz.

E-bülten sistemi sayesinde istediğiniz de şirketiniz ile ilgili bilgiler daha hızlı bir şekilde müşterilere ulaştırılarak bu şekilde aldıkları bilgiler ile yenilik veya gelişmeler sonucunda firmanızdan daha fazla hizmet almalarını sağlayabilrsiniz. Web sitesi olan şirketler bu şekilde internet üzerinden istediklerinde daha hızlı tanıtımlar veya fırsatlar hakkında bilgilendirmeler yapabilirler. Bu sistemi kullanmak için yapmanız gereken öncelikle sistemi web sitenize tarafımızca kurulmasıdır. Bu şekilde istediğinizde rahatlıkla kullanacağınız sistem ile istediğiniz gibi müşterilerinize bilgilendirme yaparak hedef kitleniz tarafından daha fazla bilgi alınmasını sağlayabilirsiniz.

E-bülten tarafımızca sağlanan destek ile sizlerin de web sitenizde kolayca kullanabileceğiniz bir sistemdir. Mail yolu ile yapılan bilgilendirmeleriniz ile bu şekilde daha fazla müşteriye kolayca bilgiler verilerek yeniliklerin veya gelişmelerin daha hızlı ulaşması sağlanarak daha hızlı geri dönüşler elde edilebilirsiniz. Mail yolu ile bilgiler haber almak isteyenlere e-bülten  sistemi üzerinden gönderilerek bu şekilde kolayca hızlı yoldan bilgi almaları sağlanır.

Biz doğru hedefler kurarak doğru e-posta kampanyaları ile müşteri kitlesine en doğru şekilde ulaşmayı hedeflemekteyiz. E-bülten tasarımı da bu alanda en önem verdiğimiz noktalardan bir tanesi. E-mail pazarlamayı yaptığımız yüksek performanslı çalışmalarla dijital pazarlamanın merkez noktasına yaklaştırıyoruz.

Çay Sevenler

Tıklayın

Kahve Sevenler

Tıklayın