E-Mail Pazarlama

E-mail pazarlama, performans pazarlamanın en önde gelen araçlarından biridir. Gün içerisinde hepimiz pek çok farklı markalardan çeşitli indirim, bilgilendirme, kampany ve tanıtım vb. içerikli mailler alıyoruz. Kimisi direct gelen kutusunda bizi yakalarken, bazıları ise spam kutusunda sıkışıp unutulup güncelliğini yitirebiliyor. Mailing yapılırken önemsenmesi gereken en büyük kural, gönderdiğiniz e-postaların gönderilen mail adresinin gelen kutusuna düştüğünden emin olmanız gerektiğidir. Gönderdiğiniz e-postalar gelen kutusu yerine Spam yani diğer adıyla önemsenmeyen kutusuna giderse yapacağınız çalışmalar da doğal olarak boşa gidecektir. Diğer en önemli kural ise gönderimini gerçekleştirdiğiniz e-posta içeriğinin alıcıların ilgisini çekecek alaka düzeyi yüksek gönderiler olması gerektiğidir. Zira mailing yolu ile gönderimini yaptığınız e-postaların alıcılar tarafından ilgi görmeyerek açılmaması ya da reddedilerek spam olarak işaretlenmesi daha sonraki gönderilerinizin yine spama düşme olasılığını artıracaktır.
İşte tüm bunlar e-mail pazarlamanın (e-mail marketing) ta kendisidir. Yani markaların belirli bir hedef kitleye ulaşmak üzere yaptığı tanıtım, bilgilendirme, kutlama mesajlarında elektronik posta yöntemini kullanmasına E-Mail Marketing denir.

Bu noktada sizler için profesyonel ekibimizle efektif bir çalışma sonrası yaptığımız e-mail pazarlama kampanyaları, markanızın hedef kitlesine en basit yollarla ve en hızlı biçimde ulaşmasını sağlar. Yaptığımız segmentlere ayırma ve kesiştirme yöntemleri ile müşterilerinizin ilgi alanlarına göre kesiştirme gerçekleştiriyoruz. Hedef kitlenize yönelik en etkili e-mail pazarlaması gerçekleştirmeniz için doğru analizler sonucu doğru hedef kitle ve doğru mesaj çıkarımlarını en etkili biçimde gerçekleştiryoruz.
Tasarım, kodlama, yazılım gibi ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda ve raporlama, performans artışı için her türlü hizmeti sizin için sağlıyoruz. Karlılığınızı artırmanız ve hedef kitlenize en kısa yoldan ulaşmanız için vazgeçilmez enstrümanlardan biri olacak e-mail marketing konsunda sizlere en profesyonel desteği sağlamak için daima yanınızdayız.

Çay Sevenler

Tıklayın

Kahve Sevenler

Tıklayın