Google AdWords

Dijital pazarlamanın fayda / maliyet oranı en yüksek araçlarının başında gelen Google AdWords yönetimi ve reklamları uzmanlık ve profesyonel yaklaşım gerektirir. Aksi halde karlı bir yatırım aracı olmaktan çıkarak gereksiz bir masraf haline gelebilir.

Cyberman olarak yetkili ve sertifikalı Google ajansıyız. Bunun başarıya ulaşmak için yeterli olmadığını çok iyi biliyoruz. İleri düzey analiz ve optimizasyon çalışmalarına verdiğimiz önemin, yakaladığımız başarı hikayelerine büyük katkısı olduğuna inanıyoruz.

Oluşturduğumuz tüm Google AdWords hesaplarında kampanya ve reklam gruplarını olabilecek maksimum segment sayısına ayırıyoruz. Bu sayede ileri düzey optimizasyon gerçekleştirebiliyoruz. Coğrafi, yaş, cinsiyet, ilgi alanı gibi birçok segmenti ayırarak ve kesiştirerek oluşturduğumuz kampanyaları inceleyerek, roi (return on investment) yani yatırım geri dönüşünü inceleyerek bütçe dağılımını gerçekleştiriyor, mevcut bütçe ile daha fazla geri dönüş sağlıyoruz. Bunlar bizim vazgeçilmezimiz. İleri düzey optimizazsyon için her şeyi profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Dijital pazarlamanın vazgeçilmezi Google AdWords konusunda size sunduğumuz detaylı hizmet ile markanız için en etkili bütçe dağılımını gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Dijital dünyada ben de varım demeniz için sizinle birlikte çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin gerçekleştirdiği titiz çalışmalarla size efektif geri dönüşler sağlıyoruz. Dijital pazarlamanın en önemli unsurlardan olan Google AdWords yönetimini doğru yapılandırarak, dijital reklam bütçenizi en karlı biçimde planlamanıza olanak sağlıyoruz. Böylece bu alandaki tüm harcamalarınızda ve geri dönüşlerinizde etkili bir iyileştirme gerçekleştrimiş oluyoruz. Doğru analiz, doğru planlama, profesyonel yaklaşım ve en etkili sonuç… Google AdWords reklamlarında kullandığımız bu anahtar mottolar olarak bize ve dolayısıyla çalıştığımız tüm markalara başarıya doğru açılan kapıları, ardına kadar açıyor. Bu yoldaki en önemli enstrümanlardan biri olan Google AdWords konusunda, her detayı tüm ayrıntısına kadar inceleyen eksiksiz yakalaşımımızla daima yanınızdayız. Günümüz dijital dünyasının hızla değişen ortamına ayak uydurmanız için, sizlere profesyonel ekibimizle destek vermekten ve markanızın başarı hikayesinde yer almaktan büyük mutluluk duyacağız.

Çay Sevenler

Tıklayın

Kahve Sevenler

Tıklayın