Sosyal Medya Reklamları

TÜİK – Türkiye İstatistik Kurumu 2016 verilerine göre Türkiye’deki hanelerin %70’i internet erişimine sahip ve internete giren bireylerin %82’si sosyal medya için giriyor. Bu durum sosyal medya reklamları doğru kullanıldığında nasıl büyük bir erişime sahip olabileceğimizi gösteriyor. Sosyal medya, pazarlamanın yeni etkinlik alanlarından birisidir. Literatüre de sosyal medya pazarlaması (Social Media Marketing) adıyla girmiştir. Genel kabul görmüş ortak bir sosyal medya tanımına rastlanmamasına rağmen, sosyal medya kavramından sosyal içerikli web siteleri kastedilmektedir.

Sosyal medyanın, bireylere online ortamda kendisini ifade etme ve
tercihlerini ortaya koyma fırsatı sağlaması onu farklı ve popüler kılmaktadır Geleneksel medya kanallarının dışında, sosyal medya kanalları
pazarlama yaklaşımına yeni bir boyut kazandırmaktadır. İnternet’in getirmiş
olduğu yenilikler ve özellikler, geleneksel medyanın sahip olmadığı farklılıkları içermektedir. Bu farklılıklar sadece teknolojik özelliklerden değil; insanlar arasında ve kurumların insanlarla bire bir iletişimi gibi sosyal içerikli ilişki ve iletişim kurma fırsatından kaynaklanmaktadır.

Günümüzde ulusal ve uluslararası irili ufaklı tüm işletmeler, bu alanları kullanarak daha fazla rekabet gücü elde etmek ve karlılıklarını artırma yoluna gitmektedirler. Aynı zamanda istatistiklere bakıldığında tüketicilerin büyük kısmının da ürün tercihlerinde ve satın alımlarında her geçen gün artan bir büyüme oranıyla interneti ve sosyal medyayı kullandıkları gözlemlenmektedir.

Bu noktada sizlere sağlayacağımız profesyonel hizmetimizle en büyük amacımız, kişisel olarak fazla kitlelere ulaşmanın ötesinde sizi gerçek ve doğru hedef kitlenize ulaştırmaktır. Facebook, youtube, Instagram, Foursquare ve Linkedin gibi mecralarda performans odaklı reklam yönetimi anlayışımızla tıpkı Google AdWords reklamlarında olduğu gibi markanıza yüksek bir yatırım geri dönüşü sağlıyoruz.

Tüm mecralarda olduğu gibi sosyal medyada ve sosyal medya reklamlarında da doğru mesaj ile doğru hedef kitleye ulaşmayı hedefliyoruz. Reklamlarımızı maksimum seviyede segmente ederek, oluşan grupları kesiştirerek ileri düzey
optimizasyon formülleri uyguluyoruz.

Çay Sevenler

Tıklayın

Kahve Sevenler

Tıklayın