WordPress Web Tasarım

WordPress bugün dijital dünyada en çok tercih edilen ve en yaygın olan internet sitesi alt yapısıdır. İhtiyaçlarınıza uygun olarak özelleştirilebilmesi,  kolay kullanım sunması ve aynı zamanda yenilikçi, kreatif olması herkesi cezbetmektedir. Biz profesyonel ekibimizle hem işlevsel hem de markanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve hedef kitlenizi sitenize girer girmez yakalayacak tasarımlarımız ile en kaliteli hizmeti veriyoruz. Web sitenizde ziyaretçilerinizin zaman geçirmesini sağlayacak dikkat çekici tasarımlara imza atıyoruz.

Web tasarımı tecrübelerimizi WordPress üzerinde yoğunlaştırmış bir ekip olarak, Web tasarımı ile birlikte entegre ettiğimiz SEO (Arama motoru optimizasyonu) ve Conversion Tracking (Dönüşüm optimizasyonu) teknolojileri ile müşterilerimize bir web sitesinden çok daha fazlasını sunuyoruz. Markanızın dijital dünyada sektörünün bir numarası olmasını sağlayan eksiksiz bir hizmet bütünü sağlıyoruz.

·      Yüzlerce tema arasından, sektörünüze ve kurumsal kimliğinize yakışan en uygun ve en yaratıcı temaları belirliyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre sizin için en uygun premium tema seçilerek tema alımını gerçekleştiriyoruz.

·      Tema seçiminde günümüz internet dünyasındaki tasarım trendlerini baz alırken,  kurumsal ve profesyonel algı ile birlikte mobil uyumluluğu da ön planda tutuyoruz. Tema seçimi yapılırken Google Mobil Uyumluluk Testi sonuçlarını sizinle paylaşılıyoruz.

·      WordPress’in E-ticaret özelliğini en etkili biçimde hizmetinize sunarak, ihtiyacınız olan tüm işlemleri gerçekleştiriyor ve ürünlerinizi web siteniz üzerinden satışa hazır hale getiriyoruz.

·      Halihazırda kullandığınız veya bizim hazırlayacağımız kategori yapısı, metin içerikleri ve görselleri bir araya getirerek saklıyoruz.

·      Web sitenizi kurulumdan yayına kadar her türlü testini yapıyoruz, tüm içerikleri teker teker kontrol ediyoruz ve kontrol paneli ile birlikte sizlere teslim ediyoruz.

·      Panel kullanım kılavuzu ve 4 aylık teknik desteğimiz ile web sitenizin daima yanında oluyoruz.

Çay Sevenler

Tıklayın

Kahve Sevenler

Tıklayın