Kurumunuza özel Web sitensi tasarlatmak mı istiyorsunuz?

Tam olarak ne yapacağınıza karar veremediniz?

İster HTML 5 Alternatif gösterilen dünyada en çok kullanılan ” wordpress‘i ” size önerebiliriz sonuç olarak WordPress Web Tasarım ‘ı kolay yazılım denetimi yeniden oluşturmaya en uygun, en güvenli açık kaynaklı yazılımlardan bir tanesidir. WP Açık kaynak kodulu ve hızlı yapılandırılabilir alt yapısı ile istediğiniz site tasarımına kurumunuza özel yada daha öz bir deyişle wordpress alt yapısını size özel hale getiriyoruz.

Creative bir site tasarımı için tam yerine geldiniz. Aynı zamanda Web siteniz için zengin içerik be özgün sitenize özel makale desteği, eticaret ürün taşıma-tasarım, içerik yönetimi-denetimi ve analiz işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bunların dışında internet reklamlarını size kurumunuza özel olarak sosyal medya veya arama motorlarında hızlı bir şekilde insanların ulaşmasını sağlıyoyuz. İnternet Reklamcılığı arama motorları veya sosyal medya kısımlarımızı inceleyebilirsiniz.

Site Tasarımı Dendiğinde;

Birinci önceliğimiz web sitenizi günümüz şartlarına uygun modern – mobil uyumlu arama motorları dostu hızlı creative olarak yeniden yapılandırıyoruz. Web sitesi yenilemek yada yeniden oluşturmak sizi internette arka sayfalardan çıkarıp üst sıralarda yer edinmenize ve ticaret ‘inizi interaktif alanda daha üst sıralarda bulunabilir ve denetlenebilir halde sunuyoruz.

WordPress Web Tasarım

Wordpress Web TasarımWordPress bugün dijital dünyada en çok tercih edilen ve en yaygın olan internet sitesi alt yapısıdır. İhtiyaçlarınıza uygun olarak özelleştirilebilmesi,  kolay kullanım sunması ve aynı zamanda yenilikçi, kreatif olması herkesi cezbetmektedir. Biz profesyonel ekibimizle hem işlevsel hem de markanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve hedef kitlenizi sitenize girer girmez yakalayacak tasarımlarımız ile en kaliteli hizmeti veriyoruz. Web sitenizde ziyaretçilerinizin zaman geçirmesini sağlayacak dikkat çekici tasarımlara imza atıyoruz.

Web tasarımı tecrübelerimizi WordPress üzerinde yoğunlaştırmış bir ekip olarak, Web tasarımı ile birlikte entegre ettiğimiz SEO (Arama motoru optimizasyonu) ve Conversion Tracking (Dönüşüm optimizasyonu) teknolojileri ile müşterilerimize bir web sitesinden çok daha fazlasını sunuyoruz. Markanızın dijital dünyada sektörünün bir numarası olmasını sağlayan eksiksiz bir hizmet bütünü sağlıyoruz.

 

·      Yüzlerce tema arasından, sektörünüze ve kurumsal kimliğinize yakışan en uygun ve en yaratıcı temaları belirliyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre sizin için en uygun premium tema seçilerek tema alımını gerçekleştiriyoruz.

·      Tema seçiminde günümüz internet dünyasındaki tasarım trendlerini baz alırken,  kurumsal ve profesyonel algı ile birlikte mobil uyumluluğu da ön planda tutuyoruz. Tema seçimi yapılırken Google Mobil Uyumluluk Testi sonuçlarını sizinle paylaşılıyoruz.

·      WordPress’in E-ticaret özelliğini en etkili biçimde hizmetinize sunarak, ihtiyacınız olan tüm işlemleri gerçekleştiriyor ve ürünlerinizi web siteniz üzerinden satışa hazır hale getiriyoruz.

·      Halihazırda kullandığınız veya bizim hazırlayacağımız kategori yapısı, metin içerikleri ve görselleri bir araya getirerek saklıyoruz.

·      Web sitenizi kurulumdan yayına kadar her türlü testini yapıyoruz, tüm içerikleri teker teker kontrol ediyoruz ve kontrol paneli ile birlikte sizlere teslim ediyoruz.

·      Panel kullanım kılavuzu ve 4 aylık teknik desteğimiz ile web sitenizin daima yanında oluyoruz.